Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Condilyne? Normális?

Condilyne? Normális?

Figyelt kérdés
Eléggé megjártam... Találtam odalent a kisajkamon belső részen egy picike szemölcs szerű kinövést alig volt észrevehető. Bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz. Azt mondta szemölcs, plusz a hüvelybejáratnál belül is mintha látna kettőt. Kaptam Condylinet ecsetelte a férjem vele. Sajnos én nem tudom kenni, mert nem is látom olyan aprók. 2 hónapja ecseteltük nem történt semmi. Neki semmi baja nincs pedig többször voltunk együtt mire észrevettük a szemölcsöket. Régóta együtt vagyunk, és egyikünk sem volt soha mással. De a lényeg hogy az ecsetelő nem használt. Körülbelül 2 hete viszkettem is, de semmi folyásom nem volt, plusz ilyen pattanásszerű kinövés is lett rajtam odalent..... Bejelentkeztem a dokimhoz. Közölte velem, hogy gombám van, plusz a szemölcsök változatlanul, és összeszedhettem valamilyen baktériumot.... :( Nagyon mérges vagyok fogalmam sincs honnan szedtem össze ezeket :(:( A szemölcsöket 2 naponta kezeli nekem a nődoki, pluszban kaptam Klion-D 100 kúpot, a tenyésztés pedig 5 nap. Ma délelőtt voltam ecsetelésen vinnem kellett a Condylinet. Azóta csillagokat látok. Mindenhol bekent, még belül is :( Mar, csíp, folyamatosan ég a gátamtól a csiklómig, pisilni is alig tudok, plusz aludni sem... Azt mondta így kell bekenni, hogy biztosan hasson... Pusszban mondta hogy este hasznljam a tablettát is. Képtelen voltam még a hüvelytablettát is használni... :( Az is rettenetesen mar. Azt mondta azért mert az oldat is kiszárított, és az is rátett egy lapáttal :( Normális hogy ennyire fáj? A betegtájékoztató szerint csak a szemölcsöt szabad bekenni, és külsőleg lehet csak használni. Mivel enyhíthetném ezt a fájdalmat?:( Kérlek segítsetek, akinek van tapasztalata ilyen téren. Életemben nem volt még semmi ilyesmi problémám. :( Se gomba, se gyulladás, se baci, semmi :( Azt mondta elképzelhető hogy közös wc-ből szedtem össze.... A melóhelyemen 50-en használunk 2 db wc-t.... Állandóan körbe van.... mindenféle gusztustalansággal a wc..... 2 kolléganőm most szintén ilyenekkel küzd.... Létezik hogy onnan szedtem össze? Érdemes lenne HPV tesztet is csináltatnom ?:(
2015. márc. 5. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem,nem normális.Nem szabadot volna bekennie ,csakis a szemölcsöt.

Sajnos hasonlóan jártam,2 napig nem aludtam a fájdalomtól és a szemölcs nem múlt el... Fagyasztani fogják nekem,/dokit cseréltem,/remélem az már használ végre.

2015. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!