Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segitsegazt mondtak az orvosok...

Segitsegazt mondtak az orvosok hogy van egy 5 cm-res cisztam a jobb petefeszkemen es ababn daganat, sekitseg?

Figyelt kérdés
Aztmondtak hogy 3 honapos kezelest adnak de nem hiszik hogy mukodni fog...most vagyok az elso honapban es menstruacio vegen vissza kell menjek....szerintetek hatni fog? vagy kell mutet is? aztmondtak hogy lehet hogy a jobb petefeszkemet is elkell tavolitani segitseg kerem meg csak 15 eves vagyok....

2015. márc. 5. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kezelést kapsz?
2015. márc. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cisztákra jó hatással van az aloe vera gél. Tapasztalat.
2015. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen daganat?
2015. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol mondták ezt?
2015. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nogyogyasznal mondtak az orvosom,amugy a cisztaban nem csak folyadek hanem daganat is van...ohm orgametrilt szedeg( hormongyogyszert) 20 napig es gyulladas csokkentot 10 napig de a gyulladas csokentot ma fejeztem be
2015. márc. 7. 22:12
 6/6 anonim válasza:
Szia. Mi lett a cystáddal?
2019. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!