Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy csak késik?

Terhes vagyok vagy csak késik?

Figyelt kérdés
Úgy két hete lefeküdtem a barátommal és hát gumi hiányában nem vedekeztunk, csak kihúzta mielőtt elment volna. Azért mertem így mert úgy számoltam, hogy olyan 23. -24. nap körül jarok. Hat egy héttel elszámoltam mint kiderült es 16. -17. napon történt a dolog. Tegnap kellett volna megjönnie es előfordul hogy késik, de aggódok. Ti mit gondoltok? 18/N

2015. márc. 7. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Lehetséges, hogy igen. Vegyél tesztet.

Amúgy meg talán 18L és nem 18N, főleg ha még védekezni sem vagy képes, ha már szexelsz.

18L

2015. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez aztán oltás volt a javából. Nyilván felelőtlen kislány vagyok, de úgy ítélem meg hogy 18 éves kortól az ember már nőnek számít, legalábbis jelenlegi állás szerint 18-24 között ifjúkorban van. Azért köszönöm a tanácsot.
2015. márc. 7. 11:33
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm, tisztában vagyok vele, hogy az már ifjúkornak számít. De szerintem nem a kora miatt lesz az ember lány vagy nő, hanem az érettsége alapján. Még magamat sem definiálnám nőnek, pedig mindenki azt mondja rólam, hogy érettebb vagyok az átlagnál.
2015. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert attól is késhet. Ha egy hetet csúszik, akkor vegyél tesztet, és kiderül.
2015. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És szerinted ennyiből ki fogja megállapítani, h terhes vagy-e? Miért nem mész inkább nőgyógyászhoz? A teszt lehet ki se fogja mutatni h terhes vagy. Csinálhatsz, mert ennyi idősen elvileg kimutatja, de biztosat az orvos mond.
2015. márc. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen olvastam, hogy az idegesség is késlelteti, de könnyű azt mondani ugyebár :/ Hétfőn veszek egy tesztet. Köszönöm a választ.
2015. márc. 7. 11:39
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kértem pontos diagnózist, csak nem is tudom tanacsot, véleményt. Nyilván a nogyogyasz tudná a legjobban megmondani, de ha nem muszáj elkerülném.
2015. márc. 7. 11:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Szoktál járni egyébként? Mert ha szexuális életet élsz, évente kellene.
2015. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász is max terhességi tesztet tud csinálni, már ha van eszközük hozzá. Ilyenkor nem lát semmit. Tesztelj!!
2015. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szoktam, 2-3 hónapja voltam legutoljara.

Javítson ki valaki ha tévedek de ilyenkor nem a mehszajat tapogatja meg? Mert hogy a méhnyaknyák megvastagszik es ki lehet tapintani?

2015. márc. 7. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!