Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok vagy csak késik?

Terhes vagyok vagy csak késik?

Figyelt kérdés
Úgy két hete lefeküdtem a barátommal és hát gumi hiányában nem vedekeztunk, csak kihúzta mielőtt elment volna. Azért mertem így mert úgy számoltam, hogy olyan 23. -24. nap körül jarok. Hat egy héttel elszámoltam mint kiderült es 16. -17. napon történt a dolog. Tegnap kellett volna megjönnie es előfordul hogy késik, de aggódok. Ti mit gondoltok? 18/N

2015. márc. 7. 11:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A méhnyak attól is megvastagodhat, hogy meg fog jönni. Ebből senki nem tudja megállapítani a terhességet.
2015. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem hát köszönöm. Az nem tudom mit jelent hogy barnás folyásom van, még most is. Mert ugye jöhet az hogy beágyazódási vérzés, de nekem peteereskor es mensi előtt is az esetek tobbsegeben van ilyen (próbálták már kivizsgálni miért, semmit nem találtak). Úgyhogy nem tudom :/
2015. márc. 7. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!