Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiatal lány vagyok, menstruálo...

Fiatal lány vagyok, menstruálok (eléggé kényes téma) és 2 hónapja valami kiesett belőlem (onnan) és nem tudtam mi az, de nem szoltam senkinek! De tegnap megint valami kiesett belőlem és kezd félelmetes lenni! Ez lehet valami baj, vagy ez mindig van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és akkor nem írnád le, hogy mi volt az, vagyis mekkora, hogy nézett ki, milyen színű volt, milyen állagú volt? lehet kapnál válaszokat is, hogy mi lehetett.
2015. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet, hogy Alien-kezdemény? Most komolyan, mi így honnan tudjuk?! Írd le - NEM CIKI -, és segítünk.
2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mégis mi esett ki belőled???
2015. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy alvadt vér jött ki belőle csak később.


Vagy a fehér folyása állt kicsit össze és az jött ki.


Ïrd le hogy néz ki,milyen színű,mekkora,milyen az állaga?


Illetve ez most durva lesz,nem tudom mennyire igaz,de valaki a bugyijában fehér kis vékony 1 cm cérna vékonyságú,puha tapintású valamiket talált és férges volt mint kiderült.Nem tudta melyik nyílásból jött ki.

2015. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tiszta vér volt, körülbelül 15cm átmérójű, mintha a méhem esett volna ki, vagy nem tudom!

A másodiknál pedig, mintha a májamból leszakadt volna egy csík, és az jött volna ki!

Tudom, hogy elég abszurd, de nem tudom hogy írjam le, és a kinézetüket ezekhez tudom csak hasonlítani!

2015. márc. 8. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:
[link] ilyesmi?
2015. márc. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tegnap igen, de előtte sokkal nagyobb volt! Mi ez??
2015. márc. 8. 22:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez a méhnyálkahártyád, teljesen normális menstruációkor.
2015. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor eddig miért nem fordul elő?
2015. márc. 8. 22:14
 10/15 anonim ***** válasza:
Eddig is volt, de változó, hogy hogyan válik le, valamikor nagy darabként, valamikor meg fokozatosan, észrevehetetlenül a menstruációs vérrel keveredve.
2015. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!