Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akkor szeret? Vagy le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akkor szeret? Vagy le akart fektetni? Segítség, kényes helyzet!

Figyelt kérdés

Privátban.

Írjatok légyszi kort, nemet és helységet. Bonyolult ügy.

16/l



2014. dec. 16. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
kort, nemet, helységet
2014. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56F Németország
2014. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelnek részletek, hosszú lenne és nem olvasnám el. Ha együtt lesztek pár hónap múlva is akkor szeret, ha nem akkor csak megdugott. De elég szomorú, hogy 16 évesen azt sem tudod milyen viszonyban vagy valakivel csak szimplán lefekszel vele, a kérdésből ítélve. Meg ha neked is jól esett én nem idegeskednék rajta. Am meg teljesen mindegy 16 évesen még úgysem találja meg az ember az igazit, az jóval később jön.
2014. dec. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele. Csak nagyon bizonygatta, hogy szeret és nem tudtam eldönteni tényleg szeret, vagy csak szexet akar. Nem a napokban történt.
2014. dec. 16. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!