Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás eseményutáni tabletta...

72 órás eseményutáni tabletta meddig mutatható ki a vizeletben?

Figyelt kérdés

Minden aktusnál védekeztünk óvszerrel, viszont a múlt héten becsúszott egy kis baleset, ezért a biztonság kedvéért bevettem egy sürgősségi tablettát. Viszont az elmúlt napokban eléggé felfáztam, és attól tartok, hogy lesz vizeletvizsgálat emiatt. Nem szeretném, kiderüljön, hogy bevettem egy ilyet. Tudom, hogy ezen az oldalon már jó pár kérdést feltettek ezzel kapcsolatban, de nem találtam erre határozott választ. Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni!


19/L



2015. márc. 9. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy rutin vizeletvizsgálat során nem néznek hormonokat, mert egyrészt senkit nem érdekel, másrészt semmi információval nem szolgál egy felfázás esetén.

Szóval nem fog kiderülni. De ha ki is derülne, nem mindegy? 19 éves vagy, nem fogják anyád orra alá dugni a leletet. Tök feleslegesen aggódsz hülyeségen.

2015. márc. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem néznek hormonszintet.
2015. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!