Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy késik a...

Mi lehet az oka, hogy késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
3 napja késik (a normál 28 napos ciklust nézve). Minden honapban meg szoktam érezni, mielőtt megjön, de most nem. Elég stresszes időszakon vagyok tul, és rendesen meg is fáztam. Nem görcsölök, máskor ki szoktam pattogni mesi elő, de most még az sem. Tesztet csináltam 2 napja (a 29.nap reggelén) de az negativ lett. Utoljára a 20. Nap körül volt sexuális kapcsolatom. Szerintetek mért késik? 24.L.
2015. márc. 10. 11:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 2 kilót fogytam is , az utóbbi napokban. Étvágyam sincs
2015. márc. 10. 11:39
 2/5 anonim ***** válasza:

"stresszes időszakon vagyok tul, és rendesen meg is fáztam." például ezért. főleg ha valami gyógyszert is szedtél rá akkor simán eltolhatja. az utolsó aktus óta hány nap telt el? abból inkább lehet okoskodni mint hogy a ciklusod 20. napján szexeltél utoljára?

De amúgy tesztelj 3-4 nap múlva ha addig sem jön meg.

2015. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
11napja volt az utolsó.
2015. márc. 10. 13:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a megfázás miatt vagy gyógyszer miatt
2015. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na akkor mondtam 3-4 nap múlva tesztelj! vagy legyen inkább 5 nap. Addig még meg is jöhet. De amúgy védekeztetek vagy a naptárra hagyatkoztál? Azért az nem túl biztonságos.
2015. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!