Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tejsavas irrigátor jó felfázás...

Tejsavas irrigátor jó felfázás megelőzésre? Ha igen, milyet, és mennyiért?

Figyelt kérdés

A dokim újra csak egy adag antibiotikumot és görcsoldót írt fel nekem, de a gyógyszerész nő segítőkészebb volt az újabb felfázásommal kapcsolatban. Tudni kell, hogy kb 2-max. 3 havonta jön elő, erős görcsös, fájdalmas és rendszerint véres vizelettel. Ilyenkor legalább 3-4 napig megmozdulni is utálok, és csak szenvedek...

A gyógyszerésznő szerint nálam nem konkrétan a hideg okozza ezeket a felfázásokat, hanem a szex. Ami valószínű is, mert az elmúlt egy évben csak akkor volt ilyen problémám, amikor a párommal találkoztunk, és szexeltünk is. (kéthetente találkoztunk az elmúlt évben, viszont azért nem minden alkalommal "fáztam fel")

A gyógyszerész nő azt ajánlotta, hogy minden alkalom után tejsavas irrigátort használjak, mert az megelőzi a bacik vándorlását, és pénzben sem vészes. Na most amit én láttam a dm-ben pár napja, abban jó ha volt kb 5 db kis műanyag pumpa szerű dolog , és 4ezer forint volt.

És ha minden alkalom után használnom kellene, akkor az így nagyon sokba kerülne...


Még sosem használtam irrigátort, nem is tudom pontosan, hogy hogyan működik. De nem lehet esetleg úgy kapni, hogy külön egy eszközt, aztán meg hozzá a tejsavas kapszulát, krémet, valamit (nem tudom mi kell bele)?

Vagy aki használ ilyet, hogy oldja meg olcsóbban?

Köszi L20


2015. márc. 10. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyógyszerésznőnek annyiban igaza volt, hogy másban is kereste a "felfázás" okát, bár lehet, hogy nem megfelelő irányban tapogatózott. Ugyanis a tanga típusú női fehérnemű inkább okolható egy fertőzésért, mintsem egy megfelelően "karbantartott" férfi nemiszerv.
2015. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!