Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért álmodom azt időnként,...

Miért álmodom azt időnként, hogy leszbikus vagyok? A férfiakhoz vonzódom! Volt már másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Vannak időszakok amikor azt álmodom, hogy nőkkel vagyok együtt szexuálisan. Ez az álmomban természetesnek tűnik, azonban mégis ha felébredek félelmet kelt bennem, hiszem abszolút a heteroszexuális vagyok. A jelenlegi párommal másfél éve vagyunk együtt, de még mindig nagyon szerelmes vagyok belé. A valóságban soha nem gondolok nőkre, nem tudnám elképzelni hogy hozzáérjek egy azonos neműhöz, azt meg pláne nem, hogy szerelmes is legyek belé. Tehát nálam teljesen abszurd, mégis gyakorta vannak ilyen jellegű álmaim. SOkszor betudom az aznapi dolgok történéseibe, pl hogy tvbe, interneten sőt, mindenhol látni már homoszexuálisakat és, hogy agy amúgy is éjszaka össze kombinálja ezeket. Volt már valakinek hasonló?
2015. márc. 11. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez érdekes...

Nekem még nem volt ilyen.

2015. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyet még sose álmodtam.

Lehet hogy valami ilyesmi témáju könyvet olvasol?

2015. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!