Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Lehetséges így...

Ez normális? Lehetséges így terhesség?

Figyelt kérdés

Január elsején feküdtem le utoljára, gumival védekeztünk. Előtte tablettát szedtem de abbahagytam nyáron és nem jött meg egészen februárig. Tehát az együttlét január elején volt, a mensim pedig február elején jött meg.

Meg is nyugodtam,hogy végre helyreállt a rend. Viszont a mostani nem jött még meg, láthatóan híztam, néha ilyen megjön érzésem van,de olyan furán. Lassan ott vagyok,hogy tesztelni fogok, de nem igazán hiszem,hogy terhes lehetek. Főleg,hogy végre megjött. Valakinek volt hasonló fogamzásgátló szedése után? Doki szerint normális,hogy nem jött meg ennyi ideig.


2015. márc. 11. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos tabletta után előfordul. De ha nyáron hagytad abba, akkor már eltelt vagy fél év. Ez azért nagyon sok idő. Normális esetben 3 hónap alatt helyreáll...
2015. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!