Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy terhesnek (nagyon kis...

Egy terhesnek (nagyon kis idős), normális ha erős mestruációs görcsei vannak? Erre értik a dokik hogy irány a kórház?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nagyon kis idős? Pontosan hány hetes terhességről beszélünk?
2014. aug. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2hetes vagyok.Ugye mindenkinek elmondják hogy hasi görcsök esetén orvoshoz kell fordulni.Nem tudom most mit tegyek.Olyan a görcs mint amikor menstruálok.
2014. aug. 16. 18:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre a görcsre gondolnak olyankor?
2014. aug. 16. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Szinte nincs is olyan terhes, aki terhessége alatt ne érzett volna ilyen-olyan görcsöt. Megjelenik ez menstruációs fájdalom, derékfájás, alhasi feszülés formájában is. MagneB6 3X2 tbl. segíthet. Panaszok huzamosabb fennállása esetén, valamint, ha a görcsök fokozódnak,elviselhetetlenné válnak, esetleg friss piros vérzéssel is járnak akkor azonnal fel kell keresni az orvost részletesebb vizsgálat céljából.
2014. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is voltak görcseim de nem ennyire az elején.

7-8 hetesen kezdődtek nekem és tartottak a 12-ik hétig.

Magnéziumot szedtem.Ajánlom Neked is :)

2014. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!