Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok.1 hete mensttua...

Cukormanó10 kérdése:

12 éves vagyok.1 hete mensttualok de a mai naptol mar 1 hete es 1 napja van meg es matol kezdve amikor pisilek akkor a pisim folyik es a ver es amikor kifolyt faj a puncimnal belulu mitol van?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet összeszedtél valami fertőzést, menj el orvoshoz, fontos, hogy kikezeld, mert súlyos szövődményei lehetnek.
2015. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönőm a valaszt de a testvwrem szerint menstruacio alatt ez termeszetes.. majd megkerdem anyut is... de mindenkepp elmegyunk orvoshoz sztem koszi
2015. márc. 12. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális, menj el dokihoz.

A húgycső fájdalom fertőzésre utal.

2015. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen simán előfordul,ha elmúlik a mensid és nem fáj a nunid akkor ni csen semmi baj.



Ha orvoshoz mennêl akkor gyermek gyógyászt keresetek és nő legyen a doki.


És mivel mar nem vagy annyira kicsi,hosszú felsőbe menjêl,mert lehet a puncid megnêzi,bugyit lehúzatja éy szól hogy terpeszbe rakd a lábad és egy pálcikával mintát vesz a hüvelyedből.


Ez azért elég intim vizsgálat így ha ilyenre kerülne sor jobb lenne ha anyukád nem lenne jelen,nem nézné végig,az égő lenne,vagy várjon meg kint,vagy ne nézzen oda.

2015. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!