Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges terhesség?

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
7 héttel ezelőtt voltam együtt utoljára a barátommal.Kétszer csináltuk akkor,védekeztünk és a gumi nem szakadt ki,illetve megszakítást is alkalmaztunk,mielőtt elment volna kivette. Azóta egyszer már rendesen megjött a menzeszem, most viszont 8 nappal a várt időpont előtt barnás-véres folyásom volt 1,5 napig. Azóta semmi. A ciklusom altalaban 34-5 napos. Megfog még jönni vajon? Lehetek terhes? A 7.hétben már lennének tünetek,nem? Én semmit nem tapasztalok ezen kívül. 17 éves vagyok,még nem szeretnék babát.Veszek tesztet. Előre is köszönöm a válaszokat! Sajnálom hosszú leírást.

2015. márc. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha azóta egyszer megjött, nem valószínű a terhesség. Szerintem szimplán eltolódott az ovulációd, azt jelezhette a kevés véres folyás. Ha ahhoz képest 14. nap körül megjön, akkor az volt.

De a teszt azért indokolt.

2015. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gumi és megszakítás, gumi vagy megszakítás. Ha a 2. akkor teszt.
2015. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gumi ÉS megszakítás. Nelkule nem is fordulna meg a fejünkbe.
2015. márc. 12. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor felesleges a teszt, kizárt a terhesség.
2015. márc. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Holnapután csinálok tesztet,biztos ami biztos.
2015. márc. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!