Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bunkóság, ha megkérem?

Bunkóság, ha megkérem?

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van, visszatérő!

A doktornőm még eddig egyszer sem vett kenetet( most megyek majd harmadjára). Bunkóság lenne, ha kérném hogy csináljon tenyésztést? Elvégre én nem értek hozzá, de azért csak azt gondolom, hogy ne vaktában lövöldözgessünk. Hogyan kérhetném meg erre?



#hüvelygomba #nőgyogyasz #kenettenyésztés
2015. márc. 12. 18:25
 1/5 anonim válasza:
Szerintem keress másik orvost!
2015. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már nézegetem!

Köszönöm a válaszod!

2015. márc. 12. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy csináltasson tenyésztést, ha nem hajlandó, akkor ráérsz másik orvost keresni.
2015. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel a barátnőm azt mondta, hogy ne kérjek, hisz a citológia is ugyanolyan kenetvétel. Nekem meg azt vettek, szintén akkor amikor panaszom volt, de azt mondták az eredmények rendben vannak. Akkor most ez ugyanaz?
2015. márc. 13. 08:32
 5/5 anonim válasza:
A citológia a méhnyakrák kiszűrésére való nem pedig a hüvelyfertőzés megállapítására.Természetesen ez vizsgálat is mutathat betegséget,de nem ez az elsődleges célja. Keress másik orvost vagy szólj,hogy vegyen kenetet a hüvelyből!
2015. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!