Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Bunkóság lenne megkérni a...

Bunkóság lenne megkérni a barátomat, hogy az első alkalomnál, ha megkérem, hogy álljon le, akkor ne csinálja tovább, és húzza ki a péniszét?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok és szűz. Rettenetesen félek az első alkalomtól egy gyerekkori baleset miatt. Erről már tud a barátom. Azt mondta, hogy várunk, aztán majd ha úgy érzem, hogy készen állok rá, akkor majd megtörténik. Ő vigyázni fog rám, tudja, hogy óvatosnak kell lennie. De én mégis félek, hogy mi lesz ha bedurvul. Bunkóság előre tisztázni vele, hogyha nagyon fáj, akkor hagyjuk abba? Fiúként ti ebbe belemennétek a barátnőtök kedvéért?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 25. 09:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi az a baleset?
2009. febr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
hát ezt legjobb lenne előre megbeszélni.de ha szeret betartja amit ígér ne félj.
2009. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fára másztam, és megcsúszott a lábam, és egy ág kb. 10 cm hosszan beleállt a hüvelyembe, meg átszakította a hüvelyfalát, és meg kellett műteni.
2009. febr. 25. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz gond, ő kooperábilis, ne félj, csak higgy!
2009. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem kb ugyanez a helyzet, csak nekem nem balesetem volt, hanem meg akartak erőszakolni. Mi is megegyeztünk a barátommal, hogy ha már készen állok, akkor megtörténhet a dolog.

Ez nem bunkóság, főleg ha tud a balesetről a barátod. Ha szeret, akkor biztos, hogy nagyon fog figyelni rád.

2009. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell félni, a legtöbben túlélik. :)
2009. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Én a bnőmmel ugy voltam, h nem beszéltük meg, hogy mikor fog megtörténni, de már készen volt rá... mindegy, végülis mikor megtörtént, és benne voltam teljesen, kb 1 perc után mondta, hogy mi lenne, ha mára ennyi lenne? hát persze, nagyon nem örültem neki, de mondtam, hogy semmi baj, oké, de fejezze már be kézzel vagy valahogy. :P És persze befejezte. szóval, ha igy alakul, akkor azért valahogy elégítsd ki! :) És őszintén sajnálom a balesetet. :S Csak lazán, nyugi. ;)
2009. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemhogy nem lenne bunkóság erre megkérni, hanem neki kéne alapból ezt felajánlania, vagy ha így szóban nem is mondja, akkor természetes, hogy ha te nem akarod folytatni, akkor abbahagyja.
2009. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az! És ha problémázni kezd, akkor hajítsd ki. Igen durva baleseted volt, jogosan félsz...Ha benne nincs együttérzés, pláne, hogy ismeri a történetet, akkor felejtős a srác.
2009. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se aggódj,hogy bunkón reagálja le!

Én 18 voltam,velem hál Istennek nem történt ilyen baleset,az én barátom mégis megkérdezte,hogy jó e nekem,nem e fáj,mert különben abbahagyja!

M

2009. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!