Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hüvelygomba vagy sem?!

Ez most hüvelygomba vagy sem?!

Figyelt kérdés
Visszatérő, szinte állandó jellegű panaszaim vannak. Amit nem értek: nekem sosem viszket, viszont hát fehér darabos.. ami a hüvelygomba egyértelmű jele, de akkor hogy hogy sosem viszket? Viszont szerintem gombáról van szó mert ha együtt vagyok a párommal, olyankor neki másnapra gombája lesz. Akkor mi ez és miért nem viszket mint azoknak akiknek tényleg gombája van?!

2015. márc. 13. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mért nem mész el nőgyógyászhoz, az 1.megmodja 2.felír rá antibiotikumot amit majd a párodnak is szednie kell, miután elkapta tőled.
2015. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegyél canesten combit, és a kenőccsel a párod is kenegesse.

3-4 nap alatt elmúlik.

2015. márc. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rengetegszer voltam már, mindig Candidát állapítanak meg csak ez furcsa... amúgy vettem most pont Canesten kombit köszönöm :)
2015. márc. 14. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A teafaolaj is csodákra képes!!!! ;)
2015. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!