Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi vagy nő nőgyógyászhoz...

Férfi vagy nő nőgyógyászhoz jártok? Miért? Természetesen nők/lányok válaszára vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Férfihez.

Az indok:

Férfihez jártam, aztán a terhességem idején nőt választottam, azt hittem, ő megértőbb, közvetlenebb, tapasztaltabb lesz (egy doki ajánlotta), de nem vált be, brutál lelketlen, kemény nő volt, a 100 kg körüli testsúlyával nekem magyarázta, hogy a hét hónap alatt felszedett 7 kg túl sok, "ne zabáljak". Aztán a férjemnek elmagyarázta, hogyan kell majd szülés közben rámkiabálnia(!), ha ő jelt ad :=). Ez volt az utolsó csepp: orvost váltottam (7 hónapos terhesen!), egy kedves, rutinos, idősödő férfit ajánlottak, aki még ilyen nagy pocakkal is elvállalt, végig lelkiismeretesen vizsgált, mosolygósan, higgadtan viselkedett a szülés előtt, közben és utána is. Egy hangos szó nélkül, csendben, békében, természetes úton született meg a babánk, pont ahogyan terveztük.

2010. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nőhöz járok. (Igazából még csak kétszer voltam:D). Az ok pedig annyi, h nagyon szégyenlős vagyok, és úgy gondoltam, egy nő előtt kevésbé lesz kellemetlen. Szerencsére én nem csalódtam, nagyon rendes doki :)
2010. febr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
férfihoz járok, mert nekem igazából teljesen mindegy h nő vagy férfi, én csak mint orvosra tekintek rá, és egyáltalán nem vagyok zavarban ha lekell vetkőznöm előtte. na és azért férfihoz, mert ezaz orvos van az sztkban:D
2010. febr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfi,és azért hozzá járok,mert csak ő van itt az Sztk-ban.:)
2010. febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Én férfihez járok. Véletlenül kerültem a kezei közé, pedig nem akartam, mert nagyon helyes fiatal pasi :D Először nagyon kényelmetlenül éreztem magam, de aztán átestem a tűzkeresztségen, aztán utána már nem volt gond. A terhesség végére már vártam mikor kell megint menni hozzá :D

Egyébként állítólag a férfi dokik sokkal finomabban, érzéssel tudnak vizsgálni. Az ismerőseim akik nőnél voltak, mind panaszkodtak, hogy fájt nekik a vizsgálat. Nekem sosem fájt és így legalább összekötöttem a hasznosat a kellemessel....

2010. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
nőhöz
2010. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom eddig mindkettő férfi volt, a terapeutám meg mindkettő nő. Szerintem a férfiak gyakorlatban sokkal jobbak, a nők meg lélekben és ez így van rendjén.
2020. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!