Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utánna néztem. De nem ugyan...

Utánna néztem. De nem ugyan az! Akkor ez mi?

Figyelt kérdés
Fehér cucc jön ki a puncimból.... Utanna neztem, de csak olyanok vannak, akiknek nagyon jon... Nekem csak pár csepp... Lehet előjele a menstruációnak? Most is volt ( kb 2 csepp, de nagyon rosszul voltam... Hányingeremnlett, elsápadtam..stb.) 12/L

2015. márc. 15. 20:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

igen tudnád a legkisebb méretet, kipróbálhatod ha nyaralni mennétek és pont akkor menstruálnál, mondjuk ha megjönne nyár előtt, megpróbálhatod feltenni magadnak, hogy ne nyaraláskor szenvedj vele,(addig ne mert száraz a hüvely és fáj ha felteszed, a vértől síkossá válik és megkönnyíti)

igen tamponnal mehetsz vízbe csak utána mindig cseréld ki


OB minit javaslom, ez jó minőségű

2015. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget! Fura hogy az ember azt mondja magának hogy nem fog izgulni meg gorcsolbi ha megjön.... :)
2015. márc. 15. 21:23
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
nincs mit :) ha lesznek még ilyen csajos kérdéseid, nyugodtan írj privit, amiben tudok segítek :)
2015. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen normális fehérfolyásod van, ami minden nőnek van, csak a szerencsésebbeknek nagyon kevés.

Általában a fehérfolyás kezdetétől számított 2 éven belül szokott megjönni az első.

2015. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!