Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindig elviselhetetlenül...

Mindig elviselhetetlenül görcsöl a hasam a menzeszem első 2 napján. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, már körülbelül 3 éve jött meg először. Soha, még csak nem is görcsölt a hasam, szinte meglepetészerűen is jött meg. Lassan egy éve mindig, az első 2 napban elviselhetetlenül görcsöl a hasam, menni alig tudok. Hiába veszek be mindenféle görcsoldót, nem használ semmit. Azokon a napokon suliba se tudok elmenni.Mitől lehet hogy ennyire?
2010. febr. 16. 07:29
 1/2 duhaj ervin válasza:
Feltétlen keress fel egy doktor! Ilyen erős görcsöket bármi okozhat.Lehet,hogy csak a fogamzásgátló tablettádat kell lecserélni.Vannak jó házi praktikák,ilyen a meleg só,vagy a meleg fedő.Enyhíti a görcsöket.
2010. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam is pont ez volt! Előtte sosem értettem, milyen az, ha vkinek fáj a mensese... azért van, mert csak most rendeződött a hormonrendszered, lehet, hogy csak most van igazi peteérésed annak ellenére, hogy eddig is menstruáltál. Én is mindent kipróbáltam (az összes létező gyógyszert ami erre jó), durva fájdalomcsillapítókat is felírtak (Cataflam), semmi nem használt, otthon fetrengtem... de 4 éve megtaláltam a megoldást: Aleve. (igen, az ízületi fájdalomra való vénynélküli gyógyszer-a leírásában is benne van, hogy jó ilyen fájdalmakra is).

Azóta, ha megjön, azonnal beveszek egyet, fél óráig sajog talán (össze sem mérhető azzal a fájdalommal, ami régen volt :-)), és nem fáj! Néha kell még egy, másnap is, de ez nem gyakori. Fogamzásgátlót nem szedek.

L/26

2010. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!