Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sporttól nem jön meg, mikor...

Kiss Anna Boglárka kérdése:

Sporttól nem jön meg, mikor normalizálódik?

Figyelt kérdés

3hónalja keményebben edzek, fogytam is kicsit, ezért ki is maradt már vagy 2,5 hónapja...

Mikor fog visszajönni? Normalizálódik valamikor? Egyáltalán, akik komolyan edzenek mit csinálnak?

Menjek vele orvoshoz ha nem jön meg sport miatt?


2015. márc. 16. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hány kg, milyen magas, mennyi a testzsírszázalékod, előtte rendszeres volt?
2015. márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 éves, 68 kg, kb 24tzs%, 168 cm, rendszeres volt.
2015. márc. 16. 22:52
 3/9 anonim ***** válasza:

mennyi az a keményebb edzés? az adataid alapján nem lenne indokolt, hogy elmaradjon.


terhesség kizárt?

2015. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

a terhesség abszolút kizárt.

egyébként nem teljesen kimaradt, hanem nyűglődik. minimális barna folyás volt csak.

a sportban pedig a heti 2edzést 5re emeltem, az étkezésben pedig szinte minden hízlaló kalóriabombát, gyorskajákat, cukros, finomlisztes cuccokat, igyekszem teljesen egészségesen étkezni. (rizs, húsok, zöldségek, magvak, főzelékek, tejtermékek, gyümölcsök)

2015. márc. 16. 23:01
 5/9 A kérdező kommentje:
*elhagytam minden hízlaló kaját
2015. márc. 16. 23:02
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
menj orvoshoz! ennyi sport sem indokolja a kimaradást.
2015. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nődoki? vagy elég háziorvoshoz?
2015. márc. 16. 23:08
 8/9 anonim ***** válasza:
nődoki
2015. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komolyabb bajod lenne, ez a hirtelen túlzottedzés és a zsírszegény kaja együttes hatása.

Normalizálódni fog hamarosan.

2015. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!