Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor nő meg teljesen a...

Kaarooliinaa kérdése:

Mikor nő meg teljesen a mellem mert most elíg kicsi és zavar a sporttol ment őssze vagy még nő? Vagy csak éretlen vok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a sportoló nőknek sosincs nagy mellük egyiknek se
2012. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a sporttól nem megy össze. de hogy éretlen vagy, az az írásodból is látszik, nem csak a melled méretéből.
2012. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pontosan! Az agyad még hiányzik (vAGYok), rettentő éretlen vagy! Elíg, őssze? Ilyen szavakat sem tartalmaz a magyar nyelv.


Amúgy lehet, hogy soha. Én 18 múltam, de ha valaki rám néz, azt hiszi, hogy 12-13 éves lehetek, annyira nincs semmi mellem. És nem zavar, sőt örülök neki! :)

Adottságoktól függ.

2012. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászóló, vegyél nagy szivacsos melltartót
2012. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 poiu ***** válasza:
A sporttól nem megy össze. Sportolj, ami belédfér, amíg jó neked.
2012. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek vegyek? Ha én így érzem jól magam, és mindig is attól tartottam, hogy majd nagyra fog nőni, akkor minek? Mint mondtam, én ennek örülök. Hogy esetleg a fiúknak nem ez tetszik, az nem foglalkoztat. Nekem így jó, és kész. :)
2012. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tuti ,hogy éretlen vagy ezért még nôhetnek is..de ha hordasz melltartót talán az is viszzatarthatja. nekem is visszatartotta. a meg 12-13körüli vagy még nem kéne baj legyen a melled nagysága
2012. szept. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagy 18 éves, akkor legyél türelmes! Mindenki más ütemben fejlődik. Senki sem lesz attól értékesebb, hogy nagy melle van, és Te sem vagy semmivel sem kevésbé jó és értékes, mert Neked kicsi melled van! :)
2012. szept. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 éves VAGYOK !azért kérdeztem mert azt mondták kisebb lett :(
2012. szept. 11. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!