Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik ilyenkor a szervez...

Mi történik ilyenkor a szervezetemmel?

Figyelt kérdés
18 éves korom óta állandóan a felfázás tüneteivel küszködöm, amikor szexelek a barátommal. Nagyon óvatosan csináljuk, minden együttlét után elmegyek pisilni,lezuhanyzunk előtte.. És mégis 2 havonta legalább itthon fekszek és antibiotikummal kezenek. Most 27 éves vagyok, és már annyi orvosnál voltam hogy már megszámolni sem tudom. A 10 év alatt kb 15-ször feküdtem kórházba vesemedence gyulladással.. Babát szeretnénk de már nagyon elvagyok keseredve. Tudtok valami módszert amivel amivel eltudom ezt kerülni? Most itthon fekszem majd du. megyek dokihoz, de felír megint antibioutikumot, fekszem 1 hetet, meggyógyulok, és kezdődik minden elölről.. Mitő van ez? Még 1 értelmes választ sem kaptam, de néha akkor is előjön amikor nem is voltunk együtt.. Hátrahajló a méhem, ez előidézhet valamit?? Vagy mit csinálhatnék hogy megelőzzem ezt?
2010. febr. 16. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
a párodnak nincsen vmi baja?
2010. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsen, már őt is megvizsgálták, 1 éve vagyok vele 1ütt, de 10 éve ez van lassan.. Nem hiszem hogy az előző barátaimnak is volt bajuk, mert azért az furcsa lenne hogy minden barátomnak volt baja. De ha gumival csináltuk akkor is előjött...
2010. febr. 16. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor sztem kezdj el immunt erősíteni, de nagyon. mert különben ez így fog menni még jó sokáig. reklámoznak most vmilyen tőzegáfonyás cuccot, sztem aztis kipróbálhatod.

mindig tartsd melegen a derekad, úgylátszik te különösen érzékeny vagy erre. vegyél ilyen derékmelegítőt.


és eszembejutott még az is, hogyha húgyúti gyulladásod is szokott lenni, akkor lehet h a szervezetedben van vmilyen baktérium, ami ugye a vizelettel távozik, és ez produkálja folyton a gyulladásod. régebben nekem is mindig ilyenvolt, amikor volt vmi betegségem. a vizeletből a baktériumok begyullasztották a hugyutakat is, és mindig csípett meg minden bajom volt. ez fiatalabb koromban volt, utána elmúlt magától.


na szóval, első lépésben kezdj el immunt erősíteni, meg igyál olyan tőzegáfonyát, ha nem válik be, akkor sztem látogass el a háziorvosodhoz, mert lehet h a szervezetedben van vmi egyfolytában.

2010. febr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. Kipróbáltam már ezt a tőzegáfonyát, és derékmelegítőm is van.. :( Megyek du a dokihoz, bár megint antibiotikum aztán fekvés lesz a vége..
2010. febr. 16. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!