Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg igaz? Kipróbáljam?...

Ez tényleg igaz? Kipróbáljam? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Láttam egy szörtelenítési modszert, amiben ez volt:



Ezzel a módszerrel a fájdalom jelentősen kisebb, mint a hagyományos gyantánál. Rendszeres használatával csökkennek a szőrszálak és vékonyabban lesznek. Ez a szőrtelenítési módszer közvetlenül a szőrtüszőre hat, így megakadályozza a szőrszálak növekedését. A bőr simább és puhább lesz tőle, allergiás reakciót nem vált ki és nem hagy ragadós érzést a bőrön, mint a gyanta.


HOZZÁVALÓK:


1/4 csésze citromlé (friss)

1/4 csésze víz

2 csésze cukor

ELKÉSZÍTÉSE:


Keverjük jól össze a hozzávalókat és tegyük egy mélyebb edénybe, 4-5 percen át főzzük. Amikor elkezd forrni, vegyük le a tűzről, öntsük át egy másik tálba, ami lehetőleg fém legyen. Kicsit hagyjuk kihűlni, amíg rágógumiszerű állapotú nem lesz.


Mielőtt elkezdenénk a szőrtelenítést győződjünk meg róla, hogy bőrünk nem zsíros. A szőrszálak ne legyenek hosszabbak 5 mm-nél. Vigyük fel a szőrös testrészre a cukorgyantát a növéssel megegyező irányban, majd a végétől ellentétes irányban húzva távolítsuk el.


Az első használatot követően valószínű 1-2 nap múlva meg kell ismételni a módszert, de a következő alkalom már csak egy hónap múlva lesz esedékes.



Szerintetek ki lehet probalni?? Megéri?? valaki esetleg már probalta???



2015. márc. 17. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A cukorgyanta kb. ugyanaz,mint a gyanta,és ugyanannyit is tud.

Szerintem annyiból éri meg jobban,hogy olcsó és nem okoz allergiát.

Szerintem próbáld ki nyugodtan:)

2015. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egy ideje cukorgyantát használok. Nekem bevált és eddig mindig sikerült elkészíteni, de azért olvastam már nem egy szerencsétlenül végződött próbálkozást.

Amiért jobb, mint egy gyanta:

Szőr növekedésével megegyezően kell tépni, így kevésbé szakad el a szőrszál. Kevésbé fájdalmas.

Egyszerűen langyos vízzel le lehet mosni, így gyantázás után nem fogsz ragadni.


"Ez a szőrtelenítési módszer közvetlenül a szőrtüszőre hat, így megakadályozza a szőrszálak növekedését.": Nyilván a szőrtüszőre hat, mert gyökerestül tép ki, de nem fogja megakadályozni a szőrszálak növekedését! :D

Ahogy egy sima gyantától is ritkulnak a szőrszálak ez igaz.


Szerintem érdemes megpróbálni.

2015. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 17. 18:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam itthon, bevált :)
2015. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!