Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gondolkozom, hogy kipróbáljam...

Gondolkozom, hogy kipróbáljam az intimkelyhet tampon helyett, de drága és kétségeim vannak. Érdemes?

Figyelt kérdés

Egy kipróbáláshoz sajnos túl drága, de nagyon hajlok afelé, hogy vegyek, mert tudom, hogy a tampon nem mindig jó megoldás, de a betétet nagyon utálom és az még annyira se higiénikus, mint a tampon.

A kérdésem az lenne igazából, hogy nem mozdul-e el mozgás vagy ülés közben? Rátapad a méhszájra? És honnan tudom, mekkora méret kell? 22 éves vagyok, de elég tág a hüvelyem, viszont csak két különböző méret létezik: szülés előtti, azaz 25 év alatti, meg szülés utáni, azaz 25 év feletti méret.

Köszönök előre is minden tanácsot vagy javaslatot :)


2010. júl. 3. 14:21
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Szia, szerintem ha még nem szültél, akkor a szülés előttit vedd meg, itt a videó róla: [link]
2010. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt írja napi 15 ft-ot spórolsz vele, ha megvan. Na már most a fertőtlenítés, meg a víz amit elpancsolsz a folyamatos mosogatásnál az ingyen van? Én ezt az előnyét kilőném.
2010. júl. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint azt írja, hogy napi 15 forintba kerül (a szokásos, cirka száz helyett, amit tamponra költök), nem azt, hogy annyit spórolok vele.

Eléggé megoszlanak a vélemények róla, ez az, ami miatt nem akaródzik megvennem egyelőre, pedig kifejezetten érdekel.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. júl. 3. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:

100.000 Ft-ot költesz tamponra?? Hát az meg, hogy lehet? :o

Én max havi 1000 Ft-ot amibe benne van a átlagos csomagolású normális meg kis dobozos mini.

De ha mondjuk 2000-et költesz egy hónapban a tamponra meg esetleg tisztaságira akkor is 24.000 egy évben.


Én nem nagyon bíznék abba a kehelybe. Nem hinném, hogy túl egészséges dolog....


A kérdésedre válaszolva, biztos nincs akkora hüvelyed mint egy szült nőnek aki már kitolt magából egy babát szóval, szerintem a kisebbet válaszd!

2010. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wáááááááááááááá!

Előző vagyok! :D

Totál félreolvastam! :D

Ne vedd figyelembe a számolgatásom! :D

Hirtelen úhy fogtam fel, hogy 15ezer és 100ezer....

Tényleg bocs!!!!!!!!!! =(

2010. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igaz, akkora biztos nincs :)


Nem ezres nagyságrendre gondoltam, mikor írtam a százat. :) Naponta száz forint körülbelül, amit menstruálás alatt tamponra költök.

2010. júl. 3. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:
33%

"de a betétet nagyon utálom és az még annyira se higiénikus, mint a tampon."


Ne haragudj de ellent kell neked mondanom. A tampon egészségtelenebb sokkal mint a betét ezt kutatásokkal igazolták. Nem tudom hogy mért kell az embereknek feláldozni az egészségüket a kényelemért?:S

2010. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Félreértettél, nem mondtam, hogy egészségesebb, azt írtam, hogy higiénikusabb.
2010. júl. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!