Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem menstruálok?

Miért nem menstruálok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Már 9 hónapja, hogy először megjött! Többször is volt, hogy vagy hamar vagy később jött meg 1,5 hónappal. De most utoljára 2015. 02. 01.-én jött meg utoljára!!! Azóta nem is! Megint késik 1,5 hónapot! De terhes biztos nem vagyok! Kb. 2 hete eddzek, fogyózok (ehhez megjegyző kommenteket nem kérek, mert 164 cm és 47 kg vagyok. Nem sok de én nekem, az új sulimnak ehhez kell tartanom magam) ... Miért lehet ez? Nagy gond?
2015. márc. 17. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még 16 éves korodig be fog állni, addig ne aggódj miatta. Az edzés és a fogyókúra is bekavarhatnak a ciklusba, főleg ilyen fiatalon, amikor ráadásul alacsony a súlyod is a magasságodhoz (legalább 50 kg-nak kéne lenned...) Nagy gond nincs valószínűleg, csak táplálkozz rendesen, és ne vidd túlzásba a sportot, idővel be fog állni. :)
2015. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!