Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszantartó PMS-re tudtok...

Hosszantartó PMS-re tudtok ajánlani valami jó szert? 1 jó hetem van 1 hónapban.

Figyelt kérdés

A ciklusom teljesen szabályos, a menstruációm óramű pontosságú, ahogy a nagy könyvben meg van írva. 28 napra jön meg, akkor 1 hétig fáj a hasam, görcsölök. Utána van egy jó hetem, amikor jól érzem magamat...de aztán jön az ovuláció, és minden kezdődik előlről, hasszúrka, puffadás, érzékeny mellek. És ez tart egészen addig, amíg meg nem jön. Minden hónapban ez van...1 hetem van, amikor jól érzem magam a bőrömben és nincs diszkomfort érzetem. Most is 13-án volt az ovulációm, és azóta nem tudok hason aludni az érzékeny mellek miatt. Pedig még van 10 napom a mensiig.

Tud erre valaki valami bevált szert ajánlani? Gyógynövény, kapszula, stb...

Köszönöm.



2015. márc. 17. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ligetszépe olajat szedj, egész hónapban 2x1 mokkáskanállal naponta. Ez a hangulat ingadozások ellen és görcsökre jó. A mell érzékenységét nem befolyásolja.
2015. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátcserje (pl. PreMens) tabletta.
2015. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Cickafark tea
2015. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!