Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostanában miért késik folyton...

Mostanában miért késik folyton a mensim? De ez most nagyon megijeszt

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy utoljára szept. 1-jén voltam együtt vkivel, és igen, gumi nélkül és nem szedek gyógyszert, de nem élvezett el bennem. ( TELJES MÉRTÉKBEN TUDOM HOGY EZ MEKKORA KOCKÁZATTAL JÁR. ELDÖNTÖTTEM HOGY SOHA TÖBBET ILYEN NEM LESZ.)

szeptemberben mondhatni rendesen megjöttt a havim, július óta folyamatosan 1-2 nap eltolódás van. szóval megjött szept-okt-nov-dec-jan-febr azaz 6 hónapig.

De most meg már megint nem jött meg amikorra vártam, és fogalmam sincs miért.

ha terhes lennék, valszleg már bőven meglátszana, még úgyis ha megjönne, szóval én kizárnám a terhességet.

de akkor mi állhat a háttérben?


2015. márc. 18. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog lehetséges, az étrendtől, betegségektől, gyulladásoktól a stresszen át a rendszertelen folyadékfogyasztásig bármi lehet. Amennyiben sokat késne, lehet palástfűteával segíteni, amig meg nem jön, addig viszont kevesebb zaklatottság, stressz, stb. sosem árt.
2015. márc. 18. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Izgulsz a dolgon, ne aggódd túl, páromnak többet is szokott késni, pl. vizsgaidőszakban. 1-2 nap teljesen normális, és ha mindig 1-2 napot csúszik akkor tulajdonképpen az csak egyszer késett annyit, utána pedig az elözöhöz igazodik. De javítsatok, ha rosszul gomdolom. Valószínű a szeptember miatt aggódsz rajta enyire. Nyugi, ez csak a stressz, és űgy tűnik tanultál belőle, legközelebb figyelj jobban, és ne csinálj ilyet, stb, stb de ezt te is tudod. Többieknek: az előválladék is tartalmazhat spermát, így ez nem biztonságos módszer, viszont te nem lettél terhes, szerencséd volt:)
2015. márc. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok, amúgy szerintem csak annyi hogy 1-2 nappal hosszabb a ciklusod mint gondolod. Minden ember más, tehát ez teljesen normális. Valakinek 28 nap, de valakknek middig 30, és van akinek picit rendszertelenebb.
2015. márc. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkitől :))
2015. márc. 25. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!