Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok, nem jött meg...

16 éves vagyok, nem jött meg 2 hete, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Biztos h nem vagyok terhes(még szűz vagyok)!!! És 2 éve mikor megjött volt, h 2 hetente megvolt.. aztán az elmúlt 1 évben rendesen beállt..És most nem értem h miért késik már 2 hete?! Segitsetek:)

Köszönöm


2008. aug. 25. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet. Ilyen a stressz, fogyókúra, hormonzavarok, nagy meleg, vagy éppen az, hogy idegeskedsz, hogy miért nem jön meg. Ne gondolj rá, ne foglalkozz vele, s meglátod, hogy meg fog jönni.
2008. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első hozzászólóval. Velem is történt már ilyen... egyszerűen nem akart megjönni, pedig akkor már öt évig rendesen mensiztem. Én 3 hét késés után már elmentem dokihoz, nem azért mert féltem a terhességtől (akkor szűz voltam), de idegesített a dolog. Kaptam gyógyszer, ami meghozta. Ne idegeskedj, az is sokban befolyásolja.
2008. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat..
2008. aug. 25. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!