Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » FONTOS! Van olyan vény nélkül...

FONTOS! Van olyan vény nélkül kapható gyógyszer hüvelygombára ami tutira használ?

Figyelt kérdés
szeptember óta küzdök vele, és az istennek sem akar elmúlni, valaki segítsen xd.. már a nőgyógyásznál is voltam de valahogy semmi nem válik be, bármilyen jó tanácsnak örülnék!!
2010. ápr. 19. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2010. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Tudod ha elmész egy gyógyszertárba, ott szépen megmondják mit vegyél, azért vannak...
2010. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász által felírt kúp/krém nem vált be akkor valószínű a vény nélkül kapható készítmények se lesznek hatásosak mert azokban kevesebb a hatóanyag

Menj vissza vagy menj el egy másik dokihoz

2010. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél Canestent:)
2010. ápr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia :) Nekem is volt fiatalon,mikor fogamzás gátlót szedtem.Elmentem orvoshoz, és írtak fel kombinációs hüvely kúpot,az nagyon jó volt,illetve egy db nagy gyógyszert,amitől azóta sincsen semilyen gombám,az egész szervezetemből kiirtotta-nagyon jó volt.Ezt csak orvos írhatja fel.Azt hiszem két db volt benne, és meg volt határozva,hogy a másodikat 48 óra múlva kellett bevenni.-nem tudom a nevét,mert régen volt...
2010. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16:53!


Bocsi, hogy tőled kérdezek :) Nekem is nemrég volt, 10 napos kúpot használtam, mert bőfolyásom volt, állítólag fertőzés.De barátomat nem mondta h kezeljük bármivel is, és sztem akkor ő is elkaphatta, vettünk canestent de még nem nagyon használtuk mert kíváncsi vagyok h a doki ha megint megvizsgál(jövőhét) akkor mit mond.Szerinted?(Bocsi h itt kérdezősködök)

2010. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha a canesten nemválik be akkor betadine hüvelykúp. az mindent kiírt. de fontos h utána telepítsd vissza az egészséges hüvelyflórád, mondjuk floragyn kúppal.

ésha élsz nemi életed a párod is kenje a péniszét krémmel, hiába nincsenek tünetei akkoris

2010. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szió 16:56-.os én vagyok az-akitől kérdeztél :)

Szóval, ha nincs égető érzés,viszketés,kipirosodás-az Nem gombára utaló jel,hanem hormonális okok állnak a háttérben.HJa gombás felülfertőződésed lenne,akkor nem bírnád ki vakarózás nélkül és a pisiléskor ilyen nyúlós valami is jönne a húgycsövedből-rendkívül feltűnő ...-szerintem hormonális vizsgálat nem ártana :)

2010. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszi!

A doki annyit mondott h vmi fertőzés lehet és KlionDt írt fel(csak kúp) csak tudod félek h mi van ha megint elkaptam emrt párom nem kezelte magát semmivel, mivel a canesten direkt ilyen gombásodásra van, de mivel vény nélkül is meg lehet venni pár alkalommal kipróbálta.De a doki nem mondta hkezelni kellene őt is úgy h tanácstalan vagyok h neki mit kellett/kellene.. mondjuk sztem nekem már nincs bajom, mindig is kicsit több volt a folyadékom ott lent...:)

2010. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De a párod a nyálkahártyájára használta a Canesten-t?-az azért nem jó,mert ha utána együtt vagytok az a Te hüvelyedbe kerül ,és azt pedig nem lehet...-ez sem jó megoldás.Neki gyógyszert kell-ene szednie.-de ez nem gomba,az 100% :)
2010. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!