Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl szűk a hüvelyem? Vagy...

Túl szűk a hüvelyem? Vagy csak izgulok? 17/l

Figyelt kérdés

sziasztok! van egy nagyon zavaró problémám. pár éve próbáltam először tampont használni, de nem sikerült - a tampon csak félig ment fel, és iszonyatosan fájt, hiába nyomtam tovább, meg se mozdult. ebbe belenyugodtam, gondoltam a tampon nem nekem való.

azonban pár napja hüvelygombával küzdök és azt a kis 0,5x2 centis kis tablettát sem tudom felnyomni, félútón megakad és egyébként meg nagyon fáj. mi lehet a baj? :( ha pedig azért van ez, mert félek, hogyan lazítssm el magam?

(még szűz vagyok)



2015. márc. 23. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nőgyógyásztól érdeklődnél? De komolyan.
2015. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Lehet hogy a szűzhártyád túl szűk. Addig nyomd fel a tablettát csak ameddig felmegy. Lehet a fájdalmad most a gyulladás okozza. Ahogy tudsz menj el nőgyógyászatra és nézesd meg magadat.
2015. márc. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyulladás miat fáj és érzed ilyen szűknek.

Addig told fel ameddig bírod.

2015. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudsz ellazulni és az lehet az oka.

Addig dugd, amig megy, ne erőltesd túlzottan.

Sose voltál még nőgyógyásznál?

2015. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia vannak olyan nők\lányok akiknek az első sexuális együttlétig nem kellemes a tampon használata,pedig nem túl szűk a szűzhártyájuk,velem is ez volt,de utána ez megváltozott.
2015. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!