Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnam azt negcsinalni...

Hogyan tudnam azt negcsinalni hogy hamarabb muljon el,?

Figyelt kérdés
Ma jott meg a menstruációm, de holnap utan iskolabál lesz es keringőzök....nagyon felek, hogy nehogy kifojjon, vagy ilyesmi, mert nem tudok elmenni cserelni, ha felveszem a keringos ruhat. Mit tegyek hogy hamarabb elmuljon? Mondjatok tanacsokat,koszi..14/L
2015. márc. 25. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Addigra szerintem már csökkeni fog a vérzés. Egyébként kicsit elöbb menj be az iskolába, hogy legyen időd betétet cserélni a keringő előtt. A lányommal úgy jártunk, hogy pont nagyon erősen megjött neki a menstruációja, és kénytelen volt úgy keringőznil. Szóval nyugi, más is van így, nem lesz baj.
2015. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat igen, szivas az elet! Mas veled egyidos meg sir, mert nincs meg meg neki. Ez egy olyan dolog amit nem lehet befolyasolni.


Itt az ideje kiprobalni a tampont. Sok bosszusagtol megkimel. Pentekig meg van idod kitapasztalni.

2015. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ildi3598 válasza:
0%

Nagyon gusztustalanok vagytok ugye tudjatok


ez nem egy olyan tema amit minden ember elott kéne megbeszelni mert ide kicsik is fellépnek biztos vagyok benne inkább mert nem anyudtól kerdezed meg ????????????????? nem is ertelek titeket

2015. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom az elso 2 kommentelonek a 3. Kommentelo pedig nem tudom, h. Hol jar

... Kerdesek es valaszok... Ebben ez is benne van, kisgyerekek feljarnak? Na es? Ha kicsi akkor meg ugysem errol keresgel.. Amugy meg semmi olyan nincs benne... Szoval en meg teged nem ertelek..de biztos velem van a baj.

2015. ápr. 21. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
.-es vagyok: Hogy sikerült a bulid?
2015. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!