Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rákszűréssel kapcsolatban...

Rákszűréssel kapcsolatban segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés

6 hetes terhesen csinálták a rákszűrést, a doki nem mondta hogy mikor.hova telefonáljak be pontosan.


ez volt március 5.-én.

Igaz az hogy kiértesítenek ha baj van,vagy mindenképpen be kell telefonálnom? Kb mennyi idő után?

Ma 27.-e van,így gondoltam betelefonálok az eredményért, de azt se tudtam hogy hova kell. Sztk-ba voltam. A neten végülis kibogarásztam, hogy talán simán az általános ambulanciára kell betelefonálnom, ott is vették le a mintát.


Hívtam, de nem vették fel, pedig 8-tól rendelés van, és lassan 9 óra.


szerintetek? próbáljam meg később őket hívni, vagy értesítenének ha baj lenne?



2015. márc. 27. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogyha nem kapok értesítést, akkor minden rendben van.
2015. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez mindenhol így megy? Elég ideges vagyok.

Emlékszem, én is rá akartam kérdezni, de küldtek ugye ultrahangra, ahol megint 50 percet vártam, aztán 12 hetesre időpontot kérni, és aztán kellett visszamennem a dokihoz, akinél először voltam, viszont neki addigra már lejárt a munkaideje ( dél volt) így csak mondott 1-2 mondatot, és el is ment.


Hétfőn találkozok a védőnőmmel, aki eddig nagyon aranyos volt, szerintetek kérdezzem inkább meg őt, hogy mit csináljak?

2015. márc. 27. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenütt így van, rákszűrésnél, tüdőszűrésnél is csak akkor küldenek értesítést, ha valami baj van.
2015. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és ennyi idő alatt ki is küldik már? 3 hete voltam
2015. márc. 27. 09:00
 5/5 A kérdező kommentje:

Közbe hajlandóak voltak felvenni a telefont, így harmadszorra.

Azt mondták, ha gond van 1 hónapon belül postai úton értesítenek.


Köszi a válaszokat!

2015. márc. 27. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!