Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy csináljam a tejelapasztást?

Hogy csináljam a tejelapasztást?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kisfiam, néhány napja kijött az alsó 2 foga és sebesre harapdált, már fejésnél is vérzik. Döntöttem, elapasztom, mert már nagyon fáj. Azt olvastam, csak kicsit kell lefejni ilyenkor, hogy ne feszüljön. De nekem így is szinte óránként keményedik, akkor óránként is fejhetem egy kicsit? Nem lesz ettől még több? Persze borogatom is. Írjatok légyszíves, aki járt hasonló cipőben! Köszi
2015. márc. 27. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nappal is legyen rajta a melltartóban egy vízes ruha folyamatosan a melleden. Az nem jó megoldás, hogy óránként fejed le a tejedet. Van valami hormon is ami elapasztja a tejet, úgyhogy menj el a nőgyógyászhoz. Egy ismerősöm is 8 hónapos koráig szoptatta a gyerekét, és végül már elájult a gyengeségtől és hormonnal apasztották el neki a tejét.
2015. márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bromocriptin a gyógyszer neve, de csak azért, mert fáj a szoptatás nem fogják szerintem felírni.
2015. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!