Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves lány vagyok, fogamzásg...

17 éves lány vagyok, fogamzásgátlót szeretnék szedni, de nem akarom, hogy a szüleim tudják. Hogyan csináljam? Csak receptre lehet venni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak receptre, kb. 6000 forint 3 hónapra, és először nőgyógyásszal való konzultációt igényel a felírása (+vér- és vizeletvizsgálat, ha szükségesnek találja), akit megtalálsz a körzetedben levő rendelőintézetben. De egyedül is elmehetsz.
2015. jan. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

bejelentkezel a nőgyógyászhoz. ha nem akarod hogy a szüleid megtudják, ne oda menj ahol valószínű hogy anyukád jár.

(hogy ne fuss össze vele )

elsőre valószínű megvizsgál a doki, 3 hónapra adhat receptet. ki lehet váltani havi kiszerelésben v 3 haviban.

nekem a havi 2800

minden nap olyan időben vedd be, amikor nincsenek ott veled.

pl ha minden nap együtt nézitek a jóbarátokat 8kor, akkor ne akkora időzítsd a tabi bevételt, hanem este 9re..

de fontos hogy mindig ugyanakkor vedd be

nem fogják megtudni

én 18évesen írattam először, nem mondhattam el, nem is olyan a viszony. azóta is szedem, nem volt sosem baj vele

2015. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne oda menj ahova ők járnak.
2015. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért előtte érdeklődd meg, volt-e mondjuk mélyvénás trombózisa valakinek a családban, mert az szeret halmozódni és a gyógyszer fokozza az esélyét.

A többit már leírták, bár nem tudom ilyesmit miért kell titkolni, gondolom ha annyira rendszeres szexuális életet élsz, ami indokolja a gyógyszert, arról csak tudnak. Így viszont vagy magándokihoz mész jó pénzért, aki délután-este is rendel, vagy lebuksz az iskolai hiányzásokkal - először vizsgálat, utána kontroll(ok), vérvétel, aztán 3 havonta rendszeresen menni kell receptet íratni is. Nem jobb, ha tudnak róla és nem kell hazudozni?

2015. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azért nem akarod hogy tudjanak róla, mert nem tudják hogy élsz nemi életet, egyszerűen mond azt hogy z segítségével rendszeres lenne végre a mensid, illetve nem lennének fájdalmaid olyan erősen
2015. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17 évesen simán felírják ha egyedül mész. Csak a pénzt kell összespórolni rá.
2015. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!