Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas kockázatú hpv-t találtak...

Magas kockázatú hpv-t találtak nálam. Normális, hogy az orvos majdnem 20ezer forintos immunerősítőt javasol nekem? Hasonló problámával küszködőknek is ilyen sokba került a kezelés?

Figyelt kérdés

A doki szerint két lehetőségem van: vagy egy havi 16 ezer forintos gyógyszer rengeteg mellékhatással vagy egy havi 19 ezer forintos semmi mellékhatással. Persze jönnek majd a műtétek is. Normális ez így? Ez rengeteg pénz nem is tudom, hogy hirtelen honnan szedjem elő! Sztk. orvoshoz járok nem magándokihoz. Mit csináljak, cseréljem le, vagy kérdezzek meg más orvost is?


Hasonló cipőben járók, milyen immunerősítőt kaptak? Minden választ nagyon megköszönök előre is!



2015. márc. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,a keresztlányomnak is most mondták,neki a béres cseppet ajánlotta az orvos...Esetleg próbáld meg azt
2015. márc. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem megműtöttek
2015. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!