Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Na szoval van egy csomo szeru...

Na szoval van egy csomo szeru dudor a nagyajkamnal, a nemi szervemnel. Az lenne a kerdesem hogy mi lenne ez?

Figyelt kérdés
Eloszor csak egy pattanas szeru volt aztan par het mulva novekedett es egy borso nagysagu csomo lett belole.Mi lehet ez? Es mitol lehet?A valaszokat elore koszonom..

#csomó #a nemi szerven
2015. márc. 30. 09:03
 1/10 anonim válasza:
Vizualisan hamarabb megallapithato
2015. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Barbara9007 válasza:
Bartolin mirigy.. Nézz utána a.Google Googlebe ha már nagy akkor lehet hogy ciszta van benne, de lehet csak be van gyulladva akkor leszívják ha ciszta akkor valószínű műtét
2015. márc. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ne rémisztgesd már szegényt! A Bartholin mirigyek gyulladása teljesen más jellegű tünettel és sokszor magas lázzal és heves fájdalommal jár! Ennél egyszerűbb lesz a dolog! Az viszont lényeges, lehet, hogy hol helyezkedik el ez a csomó! Az ajkak melyik részén?
2015. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Barbara9007 válasza:
Ebbe szerintem semmi tenisz rémiszTgetés nincs . De a tuti hogy menj el nőgyógyászhoz. Kettesnek annyiBan igaza lehet hogy ha nem pont a hüvely nyilasnál van akkor lehet csak egy szőrt szőrtüsző gyulladás
2015. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi komoly, tartsd tisztán és majd elmúlik. Szőrtüsző, vagy pattanás
2015. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2.es valaszolo a nagyajak also reszen a vegbelnyilas fele!!Egyebkent koszonom a segitseget
2015. márc. 30. 12:48
 7/10 Barbara9007 válasza:
Akkor szerintem az az lesz. úgyhogy keresd fel a nőgyógyászod és ő elmondja pontosan mi ez és mit lehet vele kezdeni.
2015. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Barbara9007 válasza:

[link]

itt utána tudsz azért olvasni hogy igaz-e rád

2015. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy resze igaz ram de lazam meg fajdalmaim nincsennek..maximum ha megnyomom egyebkent semmi,es nem piros hanem egy csomo ami szabad szemmel szinte alig lathato csak ha odanyulok..szoval bizonytalan vagyok :( De majd a nogyogyaszom megmondja mit tegyek
2015. márc. 30. 17:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi volt végül?


Most nekem is hasonló van, de más helyen. Korábban is előfordult, akkor elmúlt. Remélem most is....

Mostanában kétszer voltam nőgyógyásznál, nincs kedvem oda járkálni..

2023. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!