Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aranyér? (szerintetek? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyér? (szerintetek? )

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, kb másfél hete feküdtem le barátommal, és 5-6 napja valami hüvelygombaféleséget kaptam ami átterjedt a fenekemre is. Először csak elől voltak kis fehéres dudorok, majd hátul a fenekemnél is megjelentek. Nemrég fürödtem és észrevettem hogy a fenekem bejáratánál mindkét oldalon kicsit keményebb a bőrfelület. Annyira nem csak egy kicsit. Ha leülök, akkor egyáltalán nem fáj, csak viszketni szokott néha, de gondolom az a gombásodás miatt van, nemde? Soha nem erőlködöm wc-n, nem olyan sokat ülök. Remélem nem aranyér, nagyon félek ettől hogy az végülis :( De szerintem csak a gombásodás miatt viszket néha.

2014. aug. 10. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Megfertőzött? Gombás farok! Am a kérdésre válaszolva tuti nincs aranyered.
2014. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

neeeeeem :D barátom tuti nem gombás :)

azért köszi,:D

2014. aug. 10. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát simán lehet gombás csak szólok. Mert van olyan, hogy a húgycsőben van a gomba és az nem viszket, nem pirosodik hanem tünetmentes, viszont amikor belédélvez akkor máris ott a gomba benned. Urológus megmondaná neki a tutit. Kenetet vesz és az a biztos, mert azt csak szájon át bevett gyógyszer gyógyítja kenőcs nem!
2014. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

gumival védekezünk, nem gyógyszerezünk :) a számba szokott csak elélvezni néha de szerintem az nem lényeg :D

na mindegy, remélem ez nem aranyér, mert nem fáj meg semmi csak...mondjuk az utolsó k@kilás az olyan volt mintha valami 2 cm átmérőjű izén jött volna ki a dolog :D

2014. aug. 10. 10:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Pedig ha addig nem volt gombád, akkor nagy eséllyel tőle kaptad el! A férfiaknál nem mindig okoz tüneteket, pont ezért szokták a normális dokik a nő mellett a férfit is kezelni!


Esetleg arra nem gondoltál, hogy elmenj vele nőgyógyászhoz? Nem csak a gombádat kezelné ki, de azt is meg tudná mondani, hogy amit az ánusznál érzel, az a fertőzés része, vagy pedig kezdődő aranyér?

2014. aug. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha gombája van, az az ágyékhajlatot is érintheti... akkor pedig ott a gumi nem véd. ;)
2014. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogynem, de ez a gomba lassan lassan kezelve most már :) mindennap kádba fürdök (eddig zuhanyoztam) napi 2-3x, kenem Canestenne és kicsit enyhül :)
2014. aug. 10. 12:00
 8/9 anonim válasza:
Fehér kis dudorok nem a gomba tünetei. Menj el orvoshoz mielőbb nagyobb baj lesz.
2014. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ilyen pici pattanásszerű valamik voltak, mint amikor az arcomon kinyomok egy pattanást....na olyanok voltak:)

most már semmi baj nincsen, hála istennek mulóban van :)

2014. aug. 10. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!