Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22vagyok és tabi nélkül nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22vagyok és tabi nélkül nincs mensim,1éve már abba hagytam, azóta 3x volt csak mensim és kb két hete pedig van valami az alhasammal nem értem mi lehet az, egyszer felpuffad aztán pedig vissza áll, de marad ott egy kissebb dudor, Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos látott már azóta,hogy problémád van?? Már a mensi elmaradása is nagyon komoly! Ne itt várj választ,hanem irány az orvos,ha szeretnél még gyereket!
2015. márc. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

biztos szétbä*sztad a hormonrendszeredet a gyógyszerekkel, gyereked már nem lesz.


Irány a nőgyógyász.

2015. márc. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért azt ne jelentsük ki, hogy nem lesz gyereke. De azonnal menj orvoshoz. Lehet, hogy a hormonrendszered gajdult meg, de más is lehet a háttérben a dudorból kiindulva. Szóval orvos!!!!
2015. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem voltam azóta,igazából azért nem mert mindig letudott annyival,hogy szedjem a fogamzásgátlót és ha majd gyereket szeretnék azzal kulon foglalkozunk majd..annyit tudok,hogy tobb a férfi hormonom mint a noi..most akkor nem lehet gyerekem a kesobbiekben?
2015. márc. 2. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
De mondtad neki ezt a dudor-dolgot akkor is? Vagy ez újkeletű dolog?
2015. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen ez a dudor ez most kb két hete fedeztem fel :/ de sajnos a mensivel már 15éves koromtól gond volt/van és egy éve hagytam abba a fogamzásgátlót mert megelégeltem évékóta szedni,orvoshoz csak jovoheten tudok menni mert még kulfoldon vagyok,de nagyon félek
2015. márc. 3. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, az a lényeg, hogy minél hamarabb menj el orvoshoz. DE TÉNYLEG MENJ EL, ne halogasd, ha hazaérsz ez legyen az első dolgod!!! Jobb tisztázni, hogy pontosan mi is az, mint esetleg később megijedni...
2015. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!