Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szüzen megyek nőgyógyászhoz...

Ha szüzen megyek nőgyógyászhoz, akkor tényleg a fenekemen át fog vizsgálni?

Figyelt kérdés
Az jobban fáj, mintha hüvellyen át vizsgál?
2015. márc. 30. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem fognak hüvelyi vizsgálatot csinálni, de szerintem végbélről sem vizsgálnak meg csak ha erős hasi fájdalmaid vannak. Szerintem a doki fog egy pirinyó hurkapálcát és azzal vesz egy csepp váladékot a vizsgálathoz. Egyébként nem fáj a végbélről való vizsgálat sem. Legalábbis az én lányom nem panaszkodott és ott voltam vele, tehát ez biztosan így volt. Ultrahang vizsgálatra viszont számítani lehet.
2015. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! ;))
2015. márc. 30. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem szűzen is simán hüvelyen át vizsgált, van kisebb kacsa, amit szüzeknek feltesznek. Ki lehetett bírni, kicsit fájt csak.
2015. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szűzet is megvizsgálhat hüvelyen keresztül,általában kacsát nem használ ekkor csak egy vékony pálcával a hüvelyből mintát vesz,de hanmégis hadználna kacsát akkor ott vékonyabb,rugalmasabbat,direkt szűzek számára készültett fog használni,nagyon fiatal lányokat vizsgálnak meg végbélen keresztül.
2015. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1\4!


Neked ekkor hány éves volt a gyereked?

Milyen uh-t csinált a domi?

És hogy érted hogy ott voltál vele?

Mindent láttál?Végig nézted?


Mert ez számomra így elég fura,kis kamaszkorban sem engedtem volna hogy anyám előtt vizsgáljanak így meg,le se húztam volna előtte.Nem hogy valaki előtte a fenekembe vagy hüvelyembe nyúlkáljon.

2015. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor 13 éves volt a lányom, és ő kért meg legyek bent a vizsgálatnál. A mi kapcsolatunk a lányommal nem ilyen, mint amikről mostanában olvasok. Ezt nem is értem! Egy gyereknek az anyjának kell a bizalmasának lenni, nem egy barátnőnek. Nekem a lányom már 25 éves, de most is megmutatta alul amikor egy pattanás okozott csúnya dudort. Nem is kellett ehhez doki, mert kikezeltük. Egyébként nekem is ilyen jó kapcsolatom volt az édesanyámmal mindég. Talán a neveltetésen múlik, nem tudom. Minden esetre egyedül is bemehetsz, ha te szégyenlős vagy. Az a lényeg, hogy mindjárt közöld a dokival, hogy szűz vagy.

2015. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez furcsa.Sosem neveltek hogy szégyenlős legyek,de szeméremérzetem mindig is volt,ezt figyelembe is vették,igen fiatalon is(8 évesen is).De attól hogy valaki szégyenlős még simán lehet jó kapcsolata a szüleivel.

Màr felnőtt vagyok.De kizart lett volna hogy anyám előtt vizsgáljanak meg(ha,bent is lett volna velem ilyen vizsgálaton mrert nagyon fiatal lettem volna,lett volna benne annyi hogy nem néz oda,ez nagyon intim vizsgálat,hanem ha fêlek kezem fogja,de mefpgkérdezésem nêlkül nem ment volna be) és az mindent végig nézzen,vagy hogy felnőttként mutogassam neki.



De pont azért nem mernek szólni a szülőknek a gyerekek,mert sok gátlásos és nem szeretné ha ilyen helyzetbe látnák őket és sok szülő ezt nem gondolja vêgig,nem beszêli meg a gyerekkel hogyan oldják meg hogy ne legyen olyan kínós,várja meg kint vagy ha bemegy a gyerekkel forduljon addig el netán.De olyat is olvastam amikor szégyenlős kis lány nőhöz szeretett volna menni és ebben sem akart az anyukája segíteni.



De milyen uh volt a lányodnàl?Hasi uh?

2015. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy egy tini nem meztelenkedik a szülője előtt,mert szemérmes mêg lehet bizalmasa a szülője.Nekem ez a meztelenkedés,intim vizsgálat vêgig nêzése fura!
2015. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak hasi ultrahangot fognak csinálni!
2015. márc. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az infókat!! :)
2015. márc. 31. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!