Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti szexeltetek mar igy a...

Ti szexeltetek mar igy a baratotokkal?

Figyelt kérdés
Egymasnak estunk, bar en kicsit vonakodtam mert tegnap este zuhanyoztam utoljara mert reggel mar nem volt idom delutan pedig tanultam.. nem is gondoltam volna h eljon hozzam. Nagyon igenytelennek tunhettem? Vagyunk annyira oszintek egymassal h mondjuk, de en lany letemre megis picit szegyellem magam hogy nem voltam kelloen "friss" :(
2015. márc. 30. 20:51
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem. Ha régóta együtt vagytok nem hiszem hogy ebből probléma lehet. Azért nem olyan mintha egy hete nem furodtel volna
2015. márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is esténként zuhanyzok. Ma együtt voltunk délután, utoljára pedig tegnap este fürödtem. Frissen jobb, de így sikerült. Nem gond ez, ha meg tudjátok beszélni! :) 18L
2015. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Látszik, hogy milyen fiatalka vagy és nem tudod, hogy a testnedvek illata sokkal izgatóbban hat a férfiakra, mint a tisztálkodószerek mesterséges illatanyaga. Nem véletlen, hogy a középkori csatából megtérők nem véletlenül üzenték meg a feleségüknek, hogy érkezésük előtti napokban ne fürödjenek meg....
2015. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért itt különbséget kell tenni: mert az a nedv, amit akkor termel, amikor fel vab izgulva, nem egyenlő az egész napos "szagokkal" (vizelet, kaki, puki stb.) egyébként szerintem ha ő nem hozta fel, no para. :) pláne ha csak úgy felugrott minden szó nélkül :)
2015. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én (35F) nem szoktam így, előfordult már, de nem szeretem. Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy különösebb gond nincs vele, ha tényleg nem gyalázatos a helyzet... :)
2015. márc. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, meg úgy is, hogy betegség közepén voltam, tök izzadtan, zsíros hajjal, de már gyógyulófélben, és simán rám mászott.

Utána meg együtt lezuhanyoztunk.


Akik szeretik egymást, azoknál ez nem gáz, fel sem veszik.

2015. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudnám hogy mit élvezkednek itt a kamaszoktól kezdve a 35 éves férfin át a perverzekig annyian...
2015. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vajon a barátnője, felesége sejti-e hogy itt lóg...?
2015. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!