Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyen esetbe már szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetbe már szakítottatok volna a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Nem akarok beleszólni a kapcsolatukba és tudom hogy nem rám tartozik ez a dolog de nagyon zavar engem az egyik barátnőm kapcsolata.


Már 1 éve együtt vannak és azóta egyetlen egy fiúval se beszélgethet a lány. Megfenyegette hogyha a facebook jelszavát nem adja meg neki akkor szakít vele. A lány meg adta neki és azóta a fiú folyton azt nézegeti hogy kivel mit beszél. Volt már rá pár olyan eset amikor beszélt egy fiúval a lány és akkor egyből kitört a nagy balhé. Folyton balhéznak talán napiszinten mert a lány beszél mással. Suliban is folyton együtt vannak és a lánynak megtiltotta azt hogy mással legyen csak is vele lehet meg az ő haverjaival. Amikor összevezsnek akkor folyton ler*bancozza, lek*rvázza és leköcsögözi. Van olyan amikor megüti vagy rángatja. Ti ilyen esetbe már szakítottatok volna?


2015. márc. 28. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
En fiu vagyok aki bant egy lanyt az nem erdemli meg jol megvernem a gyereket :)
2015. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
össze se jöttem volna vele
2015. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SweetLady ***** válasza:
100%

Házi nyúlra nem lövünk....

Az a gond h szakítás után is megszívná mert megadta a jelszavát...Szerintem ki kéne törölnie azt a facebookot sunyiba.Mindenkit kitörölni minden képet kitörölni és csinálni egy másikat úgy hogy a fiú ne tudjon belemenni és visszaélni dolgokkal.Bár ki tudja azóta mennyi kéept mentett le v beszélgetést...

Megütni egy lányt...már itt elásta magát teljesen és be is temette magát...

Az a gond h egy iskoláról van szó mert ott lesz mindig és ki tudja mivel támadhatja hátba...hazugsággal vagy bármivel amivel megalázhatja a lányt a fiú...

2015. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván igen.
2015. márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Legrosszabb az az egészbe hogy osztálytársak. Épp ezen a héten volt az hogy a fiú valamit kitalált róla és azt mondta a haverjainak el ami persze nem igaz. Én beszéltem a lánnyal hogy ezt a kapcsolatot ő hogy bírja mert én nagyon nem bírnám?.. nekem azt mondta válasznak hogy "inkébb elviseli ezt az egészet mert tudom hogy szeret, mert más nem szeretne csak átvágna" hát ezen nagyot néztem én. Aki szeret az nem üt!
2015. márc. 28. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kapcsolat.Nagyon buta lehet a kislány...

A fiu meg egyszerüen undorito,ki akar ö lenni az apja vagy élete értelme!? Komolyan nem értem ezeket,de én max még 1évet adnák a kapcsolatnak(de kivagyok én,hogy ezt megmondjam Ooo),de nem lesz hosszu szerintem ha normális is valamennyire a 2 közül az 1ik.

2015. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég beteg...osztálytársa lennék szétverném a gyereket...az ilyen nem érdemel barátnőt...pedig aki kedves , odaadó, vicces és hűséges azt kutyába se nézik... hát sajnos ezvan :S így vannak összerakva a lányok :S tisztelet a kivételnek...
2015. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagy like itt a srácoknak,hogy elítélik az erőszakot.
2015. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnos nem sokat tehetsz,amíg a lány nem gondolja úgy...

Próbálj meg rávilágítani, nem ilyen egy normális kapcsolat, ez az ember nem szereti, a szerelem nem ilyen ,egyre rosszabb lesz csak sajnos.

Légy támasza a lánynak, amikor eljön az idő legyél mellette,nem lesz jó állapotban.

Esetleg neten mutathatsz neki dolgokat a bántalmazó kapcsolatokról, de ne erőltesd, csak óvatosan.

2015. márc. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a fiú eltiltotta a lányt tőlünk. Csak is tesi előtt az öltözőbe tudunk vele beszélni.
2015. márc. 29. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!