Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek történt már olyan,...

Veletek történt már olyan, hogy szexeltetek éjjel, és reggel semmire sem emlékeztetek?

Figyelt kérdés

A sztorim a következő:

Tegnap este lefeküdtünk aludni a párommal, reggel mikor felébredtem, figyelmes lettem arra, hogy az előző nap vásárolt 3 db-os óvszer nejlon csomagolása nincs rajta a dobozon... Gondoltam a párom, előre kibontotta, hogy ne akkor kelljen mikor helyzet van... Belenéztem, láttam, hogy 1 hiányzik belőle megrökönyödtem, hogy most mi van?? Kérdezem a párom, azt mondja "hát szerinted?" Nézem tovább a polcon, ott van a hiányzó gumi kibontott csomagolása, az ágy mellett zsebkendőbe belecsavarva a gumi... (bár semmiféle sperma nem volt benne) Mondja a párom, hogy nemigaz, hogy nem emlékszem hogy szexeltünk éjjel. Pedig semmi halvány emlékeim sincsenek, reggel ugyanugy az alvósruhámba keltem ki az ágyból ahogy lefeküdtem, azt sem tudom hogy öltöztem fel, vagy mi.... Ha nem derül ki ilyen nyomokból, hogy valami kellett történjen az éjjel, most is abba a tudatba lennék, hogy átaludtam az éjszakát. Ja és NEM ITTUNK ALKOHOLT ESTE!!! Mielőtt bárki elpoénkodná, hogy álmomba megszexelt a párom, megkérnék mindenkit, hogy ilyenekkel maradjon.... Ez normális ha reggel nem emlékszem semmire???? Nem vagyok alvajáró, vagy ilyesmi??? Történt már valakivel ilyesmi? Tök kész vagyok tudom, hogy nagyon abszurd a helyzet, de igy volt!!! Valaki tanács???


2011. máj. 9. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk régen simán volt olyan, hogy hajnalban arra ébredtem, hogy a párom simogat, kényeztet.. szexeltünk, de kb a felére is alig emlékeztem.. :P

(gondolom én azért, mert mély álmomból keltett fel :)


Amúgy simán tudnád magad ellenőrizni, hogy szexeltetek-e.. reggel biztos érződött volna még rajtad, hogy volt-e valami..

2011. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
uh, ilyenről még nem hallottam. olyan volt, hogy amikor telefonnal ébresztettek fel, később nem emlékeztem a beszélgetésre, de ez azért nem semmi :) amúgy szerintem simán lehetséges, ha nem ébredtél fel teljesen csak mondjuk félálomban voltál
2011. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezgetsd egy kicsit még a párodat, elvégre ő volt ott, neki tudnia kéne, mi történt. Egyébként ha nem fürödtél le utána, és szex volt az éjjel, annak a nyomait magadon is tapasztalhatod, még óvszerezéssel is, mert a saját nedvességed azért rád szárad. Legalábbis én így vagyok vele... De olyan még sosem volt velem, hogy a szexre ne emlékeztem volna.
2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mi történt veled, de arra van magyarázat miért nem találtál spermát a gumiban...

Ugyebár amikor leveszi, kifordítva veszi le (másképp nem lehet) ... és a zsebkendőbe ömlik az anyag, ami abban felszívódik és megszárad... szóval ettől még lehet "igaz a story", ha esetleg kételkednél a pasid szavaiban.


Amúgy lehet, hogy annyira mélyen aludtál, hogy nem ébredtél fel, és valóban álmodban húzott meg a pasid, de ő azt hitte ébren vagy, mert az automatikus mozdulataidból ezt szűrte le.

Esetleg azt kérdezd meg tőle milyen pózban csináltátok, mert lovagolni tuti nem tudtál alva... :) de ha csak misszionárius volt, akkor lehet nem ébredtél fel.


Mondjuk ez akkor elég gyenge férfi teljesítményre utal. :D

2011. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt! A pasim akkor próbálkozott, amikor mély álomba merült! Csak akkor ébrett fel, amikor elért a csúcsra. Volt, hogy akkor sem! Nem tudom mitől van ez, de előfordul mással is, az tuti!
2011. máj. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Velem már többször is. Van, hogy annyira kimerült vagyok, hogy azonnal elalszom, és ha utána ébreszt fel a párom, akkor reggel simán nem emlékszem az egészre.

Szerintem ez nem teljesítménytől függ, hanem teljesen normális, amikor az ember nagyon fáradt, akkor nem ébred fel teljesen az agya.

2011. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Már hogy ne lehetne nem csak kifordítva levenni a gumit?? Nekem pont, hogy ez volt a furcsa, mert én eddig nem láttam olyat, hogy kiborítják zsepibe kifordítva.. az eddigi pasijaim valahogy mindig leügyeskedték (és nem azért mert annyira kicsi volt nekik..:P), és aztán benne maradt a gumiban a csomag... :)
2011. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de én még életemben nem láttam olyat, hogy valaki kifordítva venné le a gumit :) a volt pasijaim is, meg a jelenlegi párom is simán leveszi úgy ahogy van, és szépen benne marad az anyag
2011. máj. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja mondjuk az, hogy kiforditva lehet csak levenni a gumit, az nekem is fura XD még nem találkoztam én sem ilyen pasival :P
2011. máj. 9. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Bocs akkor én kérek elnézést (kifordított gumi)

Tény, hogy nekem nincs oly nagy tapasztalatom, mint nektek... csupán egy férfit láttam levenni a gumit és ő speciel így szokta... :D

... na de most nem kezdem el magyarázni mit értek kifordítás alatt, mert lassan átlépjük a 18-as karikát. :D

2011. máj. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!