Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam nőgyógyásznál és...

Ma voltam nőgyógyásznál és megkérdezte nem e feszül a mellem, vagy hányingerem nincs e. Mondtam nincs. Papíromra azt írta hogy korai grav?

Figyelt kérdés
Haza jöttem csináltam tesztet, és nem mutat terhességet.1 hónapja voltam együtt párommal, akkor azt már kimutatná ugye?

2015. márc. 31. 11:42
 1/4 anonim válasza:
Igen elvileg már ki kellene, hogy mutassa, de ettől függetlenül, még lehetsz terhes, lehet a doki már érzett valamit. Mikorra hívott vissza kontrollra? Vagy mit mondott neked?
2015. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 hetente rendel csak ugyhogy akkora,reggel kell vinnem egy vizeletet annyi.Hozzá teszem,már van egy kislányom,ő nála is már kimutatta ilyenkor,és volt hányingerem stb.
2015. márc. 31. 11:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden terhességet mutat ki a teszt. A doki ügyesebb volt . Gratulálok! :)
2015. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ugy gondolom nem vagyok terhes!!!Csak akkor mit láthatott?mert van cisztám de azt tudja és nem ott.
2015. márc. 31. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!