Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ápr.26-án jött meg utoljára,...

ápr.26-án jött meg utoljára, ma voltam nőgyógyásznál, megvizsgált és csak annyit mondott, h. valószínű h. terhesség nagyon korai szakasza. Majd 2 hét múlva menjek vissza. Ilyenkor nincs ultrahang vagy valami?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi!!!:)))Nem nagyon van értelme az Uh-nak még!Nem biztos hogy látszana bármi is!!!Én is rohantam anno,és semmi az ég világon nem látszott!!!!:)))Két hét múlva hívtak vissza és már a szivecskéje is dobogott!!!!Addig is nagyon vigyázz magadra!!!Üdv:33 hetes kismama
2010. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még csak 4 hetes lehetsz, az nagyon korai!!! Én 6+1 hetesen voltam UH-n, direkt elmentem 4d rendelőbe, hogy jó minőségű géppel nézzék meg, ne a dokim ezer éves masinájával, de még így is csak annyit tudtak mondani, hogy "szívtelepulzáció SEJTHETŐ"

Lehet, hogy még 2 hét múlva is határeset lesz neked, hogy érdemben tudjon a doki nyilatkozni. Az én dokim pl. csak a 10. hét környékén kezdi kiadni a papírokat (igazolás terhességről a védőnőnek, beutaló, stb.)

2010. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!