Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Miért nem jön meg a...

SOS! Miért nem jön meg a menstuációm? (részletek lent, terhesség kizárva! )

Figyelt kérdés
A kérdés adott. 21 éves vagyok, a ciklusom az első pár évben nagyon szabálytalan volt, de az utóbbi pár évben beállt szerencsére. Újabban mindig pontos szokott lenni, kb 30 napra jön meg. Holnap a 35. nap lesz és úgy tudom, ez már épp hogy csak a normál kategóriába esik. Miér nem jön meg?? Kezdek megijedni. Azt meg kell említeni, hogy újabban eléggé felborult a bioritmusom (nagyon későn szine hajnalban fekszem le, mert nem vagyok álmos,részleteket hagyjuk, de eleget alszom, 7 órát kb) és nincs étvágyam, keveset eszem újabban eléggé. Ez összefüggésben lehet-e a dologgal?

2015. márc. 31. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, a kérdésemben menstruációt akartam írni.
2015. márc. 31. 23:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pihentető alvás éjfél előtt lenne. Én azért nem hagynám ki azt a lelki hátteret, ami az álmatlanságot és az étvágytalanságot eredményezi. Pl. ha megsértenek a női mivoltodban, simán fel tudja borítani hormonháztartásod.
2015. márc. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevés étel is okozhatja.
2015. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár cisztától is lehet. Ha nem jön menj el dokihoz!
2015. ápr. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!