Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 19. Napja kesik kb 2 eve...

19. Napja kesik kb 2 eve menstrualok edig 1* jott meg pontosan mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felek elmenni nogyogyaszhoz maga a vizsgalat miatt . Ez meg normalis ? 15 eves vagyok. Eddig szinte mindig kesett kb 10 napokat de volt h mar 70 napra jott meg

2015. ápr. 1. 21:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Es kb . 6 hete eletmodot valtotam es elkezdtem edzseni/sportolni
2015. ápr. 1. 21:49
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit, nyugodj meg. Két év alatt nem áll be annyira szabályosra, ilyenkor előfordul ha késik vagy kimarad egy hónap. Esetleg terhesség gyanúja fent állhat? Ha igen akkor csinálj egy tesztet, ha nem akkor semmi baj, majd megjön.


12 évesen menziztem először, 16 éves koromra hellyel közel beállt, addig nagyon nem.

2015. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod :)! Nem elek szexualis eletet szoval nem allhat fent terhesseg
2015. ápr. 1. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg semmi gond, majd beáll idővel.
2015. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális ez így még.

Akár 6 hónap is kimaradhat.

17 éves korra illene beállnia.

2015. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 13 éves koromban kimaradt teljesen nyolc (!!!) hónapig. Annyira féltem elmondani anyumnak, hogy nagyon nagyon késik.. Nem akartam nőgyógyászhoz menni, de előbb-utóbb kiderült, és rá két napra megjött :D

Szóval ne izgulj, kamaszkorban még rendszertelen a menstruáció.

2015. ápr. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!