Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Miért barnázok? Még sosem volt ilyen.

Sziasztok.

Ma nőgyógyásznál voltam,kenetet vett ez volt reggel 10kor.

Nem volt durva meg semmi,ennek ellenére most vettem észre 15órakor,hogy barnázok,ez ettől lehet?Attól,hogy felnyúlt?

Ráadásul a fogamzásgátlómból hátra van még 5 szem...és még ilyenem sosem volt.

Nem most vagyok előszőr nőgyógyásznál,és még nem volt sosem barnázásom sem a vizsgálattól sem a fogamzásgátlótól..Ettől a foggátlótól amúgy is rossz a közérzetem,sokkal ingerültebb vagyok,és már előfordult,hogy rögtön a gyógyszerszünet első napján megjött!...

Előre is köszönöm a válaszokat

2010. febr. 18. 15:04  Privát üzenet  

A válasz
Lehet hormonális probléma a bogyó miatt,de szerintem az orvos felsértette a nyálkahártyádat és egy pici vértől lett barnás a váladék.Én már vizsgálat után véreztem is rendesen,persze elmúlt.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2010. febr. 18. 17:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Barátnőmmel gyakran pettingezünk, de ő sosem tudja elérni az orgazmust. Nem szűz és még sosem volt orgazmusa?
Még sosem jártam nőgyógyásznál. Nincs Budapesten bejegyzett lakhelyem, elmehetek úgy is itt nőgyógyászhoz?
Sosem barnáztam menszik között, most hogy Logest-et szedek, barnázok. Ez baj?
Ez mos lehet tehesség jelei? Két héttel ezelőt volt meg a menstruációm, most 3napja barnázok (pár csepp) a melleim nagyon feszülnek, menzikór sosem fájt még. Ti mit gondoltok?
5napja kesik kb 3napj picit barnazok, de ezelott sosem volt barnazas. A mai tesz negativ lett. De miert? Lehet baba?
5 napja barnázok, ma vagyok a 30. ciklusnapomon. Átlagba 32 napra jön meg, de ilyen sok barnázásom még sosem volt előtte, max. Csak 3 nap! Ja, és clostit szedek 4. hónapja. Lehetek terhes?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!