Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még sosem jártam nőgyógyásznál...

Még sosem jártam nőgyógyásznál. Nincs Budapesten bejegyzett lakhelyem, elmehetek úgy is itt nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

igen,csak Taj kártya kell hozzá.

meg beutaló.

2011. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha beutaló nem kell? azt olvastam az oldalon. akkor sem lakcímhez kötött a dolog?
2011. okt. 12. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy kéne már beutaló? bemész és kész. nem tudom, nem pestiként ellátnak-e, eléggé orvosa válogatja. ha magándokihoz mész, akkor mindegy neki, hol laksz, de az fizetős.
2011. okt. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kell beutaló, szabad orvos választás van, oda mész ahova szeretnél!

Igy lehetséges pl. női nőgyógyászt is felhajtani, mert nem mindenhol van! Uténa kell menni...

2011. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én míg Bp.en éltem elláttak, pedig nem Bp.i vagyok semmi gondom nem volt. Beutaló tényleg nem kell, időpontot azt kérni kell, persze, ha nincsenek sokan lehet sorra kerülsz.
2011. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó író! és te hol voltál nőgyógyásznál?
2012. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!