Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi okozza ezeket...

Szerintetek mi okozza ezeket a kellemetlen tuneteket?

Figyelt kérdés

Eleg gyakran viszket a vegbelem, foleg este 8 oratol reggel 10-ig(nagyon kellkemetlen), napkozben pedig az orrom viszket(lehet, hogy bemeseltem magamnak es azert), ferges nem vagyok most szeptemberbe voltam kezelve. Mikor kell nagyvecezzek inger kozben negyon szur ott a vegbelemnel.

Semmi mas tunetem sincs. Gondoltam aranyer, de nem hiszem, hogy az lenne.

Szerintetek mi lehet.

15/L


2010. febr. 18. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy aranyér, vagy féreg, vagy gomba.

igazából a féreg a legesélyesebb, mivel annak szokása az h este "támad"

ha gomba akkor egésznap viszketne, hapedig aranyért akkor a székelés nemlenne kellemes.

2010. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet aranyér, vegyél gyógyszertárban egy mastu-s aranyérkenőcsöt, attól nem lesz bajod, kend be és ha egy hét mulva jobb lesz, akkor az volt :)
2010. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napkozben is viszket csak nem figyelek annyira ra es nem annyira viszket.A huvelyem is negyon sokat viszket, lehet, hogy van valami koze egymashoz.
2010. febr. 18. 16:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a popsidból belekerültek a baktériumok a puncidba és ezért viszket a hüvelyed. Figyelj arra, hogy pisilésnél és kakilásnál is helyesen töröld meg magad. Tehát a puncidba ne kerüljön széklet.
2010. febr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is van, hogy viszket. Gondolom ha azt mondom, hogy első amindennapos tisztálkodás, akkor nem mondok vele újat. A másik, előröl törölj hátrafelé, azaz inkább pisis legyen a feneked, minthogy kakás ott elől. Én a nedves intim törlőkendőt is tudom ajánlani nagyvécézés után, ha van barátod menj nőgyógyászhoz, nem árt a vizsgálat sem. Az aranyérhez szerintem meg túl fiatal vagy. Véleményem szerint gomba, de nem vagyok orvos. sok sikert, gyors gyógyulást.
2010. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tisztalkodom minden nap rendszeresen.

Kosz a segitseget mindenkinek.

2010. febr. 21. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!